HakkımdaHayatnızda hiç Uğurlu Kalem gördünüz mü ?  Artık göreceksiniz.Hayata dair birçok şeyi kendince yorumlayan ve takipçilerine ulaştıran bir site var.Artık eleştirilerinizin ve yazılarınızın toplanacağı bir siteniz var.Bu site sayesinde merak ettiklerinizi öğrenebilecek, bildiklerinizi paylaşabilecek ve beğendiğiniz yazılara istediğiniz gibi yorum yapabileceksiniz.

Nasıl Mı Kuruldu ?
Uğurlu Kalem, Uğur Sağlam  tarafından 9 Kasım 2011 tarihinde kuruldu. Fakat tam olarak nasıl kuruldu nasıl bu derece sevildi pek bilinememektedir.Çünkü Uğur Sağlam siteyi güzelleştirmek ve paylaşım yapmaya sürekli kafa yorduu için beyin kendinden 1 kısmı silmiş daha doğrusu devreleri yakmıştır.:)
Ne Mi Paylaşıyor ?
Uğurlu Kalemde yazarın ne bildiyse onu paylaştığı malumdur. Siteyi daha iyi yapmak için alıntı olmayan ve ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek yazılar paylaşılıyor.Sitede Eleştiriden Videoya ve birçok kategoride paylaşım yapılmaktadır.
Site Ne Mi Kazanıyor ?
Aslında site sahibini siteyi sadece eğlence amaçlı kurmuştur.Ama bir anda sitenin bu kadar çok sevilmesi karşısında sitenin bağımlısı olmuştur ve birazda para kazanmak için Bumeranga üye olmuştur.Kazandığı para bir elin parmaklarını geçmemektedir.Ama yinede Allah'a Şükürler Olsun.
Aslında Sitemizin Kazandığı En Önemli Şey ZİYARETÇİLERİMİZİN SEVGİSİ VE BEĞENİSİDİR.
Uğurlu Kalem Nerelerde Yazdı ?
Güncelleniyor...

Site Neleri Planlıyor ?
Site ilk olarak daha çok sevilmeyi planlıyor.Bunun içinde daha güzel bir tema ve daha güzel yazılar yazmak için çeşitli araştırmalar yapmayı planlıyor.
Site Sahibi Uğur SAĞLAM Kimdir ?
Uğur Sağlam internet bağımlısı bir insandır.Kendi halinde birisidir.Kendine yetecek kadar webmaster, html bilgisi vardır.Ayrıca kendince usta şairdir. Kendisinin yazmış olduğu birçok şiir,deneme,makale vardır.

Kafanıza Takılan Bir şey Varsa  Tıklayın...

1 Yorum:

Write Yorum
Zengin
AUTHOR
20 Nisan 2012 08:39 delete

Kolaylıklar diliyorum.

Reply
avatar